Kezdőlap »

Főoldal / Hírek

Magunkról
Történetünk
Névadónk
Timótheus Alapítvány

Művészeti Iskola
Bemutatkozás
Tanárok
Diákok
Akikre büszkék vagyunk

Általános Iskola
Tanárok
Diákok
Dolgozók
Akikre büszkék vagyunk

Dokumentumok
Közzétételi lista
Elérhetőségek
Galéria
Eseménynaptár
Digitális napló

"A szelídek öröksége"






Tanárok
"Neveljétek gyermekeiteket az Úr tanítása szerint…"
Efézus 6,4)

1. osztály
Kacsur Erzsébet (oszt.főn.,magyar nyelv-és irodalom, matematika, ének-zene, vizuális kultúra, napközi otthon)
Pelle János (környezetismeret, testnevelés, életvitel és gyakorlat, napközi otthon)
Csizmadia Tibor (hittan)

2. osztály
Venyigéné Vad Anikó (oszt.főn, magyar nyelv-és irodalom, életvitel és gyakorlat, testnevelés és sport, vizuális kultúra, környezetismeret, napközi otthon)
Hamarné Hangrád Éva (ének-zene, matematika)
Oláh Jánosné (napközi otthon)
Csizmadia Tibor (hittan)

3. osztály
Gáll Sándorné (oszt.főn., magyar nyelv, magyar irodalom, környezetismeret, ének-zene, életvitel és gyakorlat, vizuális gyakorlat, testnevelés és sport, napközi otthon)
Széchenyiné Maár Anikó (matematika)
Szűcs Györgyné (napközi otthon)
Csizmadia Tibor (hittan)

4. osztály
Széchenyiné Maár Anikó (osztályfőnök, matematika, életvitel és gyakorlat, informatika, vizuális kultúra, napközi otthon)
Oláh Jánosné (magyar nyelv, magyar irodalom, környezetismeret, napközi otthon)
Kacsur Erzsébet (angol)
Pelle János (testnevelés)
Csizmadia Tibor (hittan)
Bocsa Olga Henrietta (ének-zene, egyházi ének)

5. osztály
Csizmadia Tibor (oszt.főn., hittan)
Kissné Tóth Edit (magyar nyelvtan, magyar irodalom, hon-és népismeret, történelem)
Barta Attila Imréné (természetismeret)
Szabó Tímea (testnevelés)
Magyar László István (vizuális kultúra)
Butt Jánosné (matematika)
Barta Attila Imre (informatika)
Bocsa Olga Henrietta (ének, egyházi ének)
Pálfiné Fésüs Edit (technika)
Bene Katalin (angol)
Madarászné Puskás Tünde (tanulószoba)

6. osztály
Madarászné Puskás Tünde (osztályfőnök, matematika, tanulószoba)
Kissné Tóth Edit (történelem)
Barta Attila Imréné (természetismeret)
Csizmadia Tibor (hittan)
Szabó Tímea (testnevelés)
Magyar László István (vizuális kultúra)
Barta Attila Imre (informatika)
Bocsa Olga Henrietta (ének)
Pálfiné Fésüs Edit (technika)
Hajdu Erzsébet (magyar nyelv, magyar irodalom)
Bene Katalin (angol)

7. osztály
Kissné Tóth Edit (oszt.főnök, történelem, magyar nyelv, magyar irodalom)
Madarászné Puskás Tünde (matematika, fizika, tanulószoba)
Barta Attila Imréné (biológia, földrajz)
Csizmadia Tibor (hittan)
Szabó Tímea Magdalena (testnevelés)
Magyar László István (vizuális kultúra)
Butt Jánosné (kémia)
Barta Attila Imre (informatika)
Bocsa Olga Henrietta (ének)
Pálfiné Fésűs Edit (technika)
Bene Katalin (angol)

8. osztály
Barta Attila Imréné (oszt.főnök, földrajz, biológia)
Madarászné Puskás Tünde (matematika, fizika, tanulószoba)
Kissné Tóth Edit (magyar nyelv, magyar irodalom, történelem)
Csizmadia Tibor (hittan)
Szabó Tímea Magdalena (testnevelés)
Magyar László István (vizuális kultúra)
Butt Jánosné (kémia)
Barta Attila Imre (informatika)
Bocsa Olga Henrietta (ének)
Bene Katalin (angol)


 


( Fenntartó: Biharkeresztesi Református Egyházközség )

4110 Biharkeresztes, Damjanich u. 21., Telephely: Biharkeresztes, Kossuth u. 52.
Fenntartó címe: 4110 Biharkeresztes, Damjanich u. 3.
Telefon: 06-54-431-258, Telephely:06-30-2495215
Fenntartó telefon: 06-54-430-040
email cím: gardonyi.zoltan.iskola@reformatus.hu
Fenntartó email cím: esperes.nagy@freemail.hu


Az oldal nyelve: Magyar

Választható nyelvek:


Adatvédelmi/adatkezelési tájékoztatóCookie (süti) kezelés

weisesoft (c) 2016.